Side Area Logo
Náš výběr šperků
Harmonizační šperkyHarmonizační šperkyHarmonizační šperkyHarmonizační šperky
Sleduj nás:
Zpět nahoru

Být svobodný jako pták, roztáhnout křídla a vzlétnout, vzlétnout vzhůru do oblak. Jak jednoduché?  

Všem nám byla dána svoboda, ale často na ni zapomínáme. Někteří ze strachu, co si o nich pomyslí okolí, jiní proto, že se pohybují v systému, který jejich svobodu potlačuje. V systému, o kterém si myslíme, že našemu životu dává řád, ale vnitřně proti němu bojujeme. Bojíme se. Bojíme se změn. Bojíme se být oním ptákem a vzlétnout do oblak, zvolit si svobodnou cestu. Bojíme se volně a svobodně dýchat.

Někdy svádíme vnitřní boje, chceme žít a konat jinak, ale z nějakých důvodů, to nejde. Zpravidla nás brzdí systémy a staré vzorce chování, které jsme převzali od svých rodičů, okolí. I když ctíme své kořeny, neznamená to, že musíme zůstat stát na místě a cítit se jako pták v kleci. Odstraněním myšlenky, že to nejde z naší mysli, se nám velmi uleví.Vše, co potřebujeme, již máme. Můžeme se na chvíli zastavit a podívat se sami na sebe. Najít v sobě odhodlání a sílu roztáhnout křídla. Sílu dívat se vzhůru a svobodně dýchat. Protože my sami můžeme! Protože je vše jen na nás a v nás.

Harmoniziační šperky ti přinesou
Zapomínáme na to, že je to jen naše volba.

Každý se svobodným narodil a svobodným také odejde.
Jestliže se ztotožníme s pocitem svobody, pocítíme vnitřní naplnění. Svoboda nás dokáže plně rozzářit.
Jsme silnějšími, odolnějšími, náš imunitní systém lépe pracuje a naše tělo nám bude děkovat. Náš krok ke svobodě bude darem pro nás samotné a tím se my sami staneme darem pro druhé. I kdyby náš první krok nebyl zrovna šťastný, můžeme vzlétnout znovu a znovu, změnit třeba směr cesty nebo celý její cíl. Jsme tím, kým chceme být. Jsme sami sebou, svobodní.

Co vyzařujeme, to přitahujeme.

My sami vyzařujeme do prostoru energii. Jakou energii máme, takovou i vyzařujeme. Když máme špatnou, smutnou náladu, tak tuto negativní energii vyzařujeme i do okolí a pak se na nás často lepí hlavně smůla. Určitě jste slyšeli o dni blbec. Ten den vstanete levou nohou a celý den nejde nic podle představ a vše je špatně. Tak to je přesně ono.
Naopak, když máme radost, většinou v momentě, když se nám něco podaří, tak vysíláme pozitivní energii. A najednou nám jde všechno snáz a ještě lépe. Máme pocit, jako bychom byli vítězové, že vše dokážeme. Tuto energii je často těžké si udržet, protože negativní mysl nám nedá pokoj.

Stejně tak, jak vyzařujeme i my energii, vyzařují ji i ostatní věci. Ať už živé jako zvířata, stromy, rostliny nebo neživé jako jsou kameny, oblečení, nábytek, šperky.

Dotkne se tě harmonie, energie, vyrovnanost a svoboda.

Tyto šperky, které jsou v tomto obchůdku mají vlastní energii. Jsou harmonizující. Jsou to šperky s vlastní duší, kterou nošením otisknete do té vaší.
Jsou protkané speciálně získanou pozitivní energií svobody. Každý šperk je touto energií obdarován. Já sama jsem do každého šperku vložila moji silnou víru, nově získanou a načerpanou energii a vnitřní svobodu, kterou jsem získala při mém znovuzrození, kdy se mi kompletně otočila mysl po mé traumatizující životní zkušenosti.

Tuto energii mám uchovanou v sobě a při speciálním rituálu jsem ji předala i na tyto šperky, které takto osobně harmonizuji.

 

Rituál probíhal celý den následovně:

Šperky jsem položila na hřejiý bílý šál. Zapálila jsem dokola svíčky a umocnila atmosféru.
Součástí kruhu jsem byla i já, místo šesté svíčky. Naladila jsem se meditací Pozvánka ke svobodě na svoji vnitřní sílu, svobodu, volnost, vyrovnanost a klidné srdce. Poté jsem přiklonila své ruce k ústům a vyřkla do nich nahlas:
Moje ruce jsou poslem mé a veškeré poziivní energie, kterou tímto předávám na tyto šperky. Ať si najdou své majitele a dodají jim energii, harmonii, svobodu a sílu. Také vše ostatní, po čem jejich duše volá.
Ať chrání nositele a jsou jejich průvodci naladění na intuici, srdce a jejich pravé já. Jejich duše je svobodná.
Již splněno, natrvalo, zhmotněno.

Harmoniziační šperky ti přinesou
Harmonizační šperky k vaší větší vnitřní svobodě.

Takto harmonizovaný šperk vám pomůže znovu nalézt tu vaši svobodu a odhodlání se volně nadechnout.
Samotný šperk a jeho energie má moc nacítit se na vaši duši, na vaše pravé já.
Budete lépe vnímat sami sebe, svoji intuici a poslouchat více své srdce. Dodá vám dovnitř potřebnou chybějící energii. Stanete se vnitřně svobodnějšími a zářícími. A pak tato energie z vás bude sálat i navenek.

Už jen dovolením sobě nosit tento šperk, změníte vaše přesvědčení. Tím se vydáte na cestu poznávání sebe sama. A vy jste ti, kdo si to může dopřát nebo komukoliv jinému.
Dejte sobě tento dar. Budete umět lépe vnímat sami sebe, své potřeby. Naleznete tak svůj směr, svoji cestu svobody. Ukážete sami sebe bez masek. Ukážete se takoví, jací skutečně jste. Ukážete, jaké je vaše vnitřní já.
Šperk se stane vaší součástí, šperk se stane vaším andělem strážným.
Ve velmi krátkém čase se tyto vnitřní změny a pocity projeví i navenek.

Harmonizační účinky šperku ještě více umocníte poslechem meditace Pozvánka ke svobodě, která je základem duševní hygieny každého. Meditace nám dává mnoho, především vyrovnanost, klid a vnitřní růst.

Harmoniziační šperky ti přinesou

Žádné komentáře

Poděl se o své pocity

You don't have permission to register