Side Area Logo
Náš výběr šperků
Harmonizační šperkyHarmonizační šperkyHarmonizační šperkyHarmonizační šperky
Sleduj nás:
Zpět nahoru

Vždy mě fascinovaly eshopy, protože se mi líbilo brouzdat si plno krásnými věcmi v pohodlí domova, nakoupit za levnější peníze a těšit se na balíček. A také v době, kdy jsem byla zaměstnaná, mě fascinovaly z té druhé stránky, jako podnikatele, že si tím lidi vydělávají asi slušné peníze a nemusí chodit do klasického zaměstnání.

Ale zároveň mě tam něco odpuzovalo, proto jsem nikdy eshop neměla a to už jsem pár věcí v podnikání vyzkoušela. Asi to, že jsem nechtěla mít sklad věcí, fyzickou prodejnu, rozesílat balíčky a takovýto druh podnikání. Tato myšlenka mě svazovala.

Proto tento maličký obchůdek s duší ani za takový klasický eshop nepovažuji. Momentálně to není mým cílem, mít hordy produktů všeho možného a co nejvíc toho prodat. Spíš se přikláním k tomu, že si každý šperk najde svého majitele se svou specifickou energií a podpoří jej na jeho cestě životem.

Také tu ze začátku bude více druhů zboží, to z důvodu, abych se neřídila jen tím, co se líbí mně, ale dala také možnost vytříbit sortiment zboží podle vašich požadavků a oblíbenosti.
Pak mým záměrem je vybrat top produkty, ty s láskou opečovávat a předávat jim nadále harmonizující energii, která následně doputuje až k vám.

Jedna myšlenka může změnit úplně všechno.

Myšlenka vytvořit tento nový web se zrodila vzápětí, kdy mě doprovází ptáci na mé cestě a ukazují mi můj směr. Nebylo to hned po propuštění z vězení, ale asi po necelým roce. Při mé těžké životní situaci mně sledování ptáků dodávalo víru, že i já jsem ve svém nitru svobodná. Že i já jednou vzletím a budu si plnit své touhy a sny. Od té doby mě ptáci neopustili a jsou se mnou stále.
Na základě stále přítomnosti jsem prostě symbol ptáčka chtěla sama mít, cítit na mé kůži, aby byl ještě více mojí součástí. Abych tu svobodu cítila až do morku kostí. A já ji opravdu cítila mnohem silněji. Tyto energie jsou vzácné a proto jsem se rozhodla najít ptáčky i pro vás, touto formou.

myšlenka přiletí

Ve vězení jsem si dokázala uvědomit, že pokud mám svobodu, (v té době jsem ji neměla) tak veškeré stěžování si na život, jako takový, není podstatné. Protože pokud máme svobodu, máme možnost rozhodnout se pro změnu kdykoliv chceme. Můžeme si život vytvořit takový, jaký chceme. Je to jen na nás a na našem rozhodnutí.

A podle mého domnění po vnitřní svobodě touží téměř každý.
Ptáček je pro mě ztělesním této svobody. Pro mě osobně velmi důležitý a životní symbol.

Šperk ti pomůže roztáhnout tvoje křídla.

Každý šperk má svůj význam. Více detailněji si jej můžete přečíst u daného šperku. Budou rozdělené do sérií, z nichž teď je aktuální série svoboda.
Nošením těchto šperků získáte zpět svou vnitřní sílu, napojení na svou duši a probudíte své pravé já. Získáte větší sebevědomí v tom, kdo skutečně jste. Šperk bude vaším strážcem a průvodcem a pomůže vám v prožití plně svobodného a radostného života. Budete si připadat, jako kdyby vám narostli křídla a vy jste mohli letět kamkoliv chcete. Budete mít pocit, že dokážete cokoliv.

Balení jako zářící klenot.

Já měla vždy potřebu mít dárečky krásně zabalené. A i když nejsem úplně typ na ruční tvoření, na tomhle jsem si zakládala přinejmenším na Vánoce. Možná znáte, především asi ženy, ten pocit touhy to mít, když jste se dívali na americký vánoční film, jak si tam rozbalují ty luxusně zabalené dárečky. Vždy jsem si říkala, to bych chtěla taky, a atmosféra jako v pohádce. Vymyslela jsem proto speciální jedinečné balení, abych každému šperku dodala osobitost a krásu navíc.

Součástí každého šperku je karta Svoboda, kde je napsaný její význam formou motivačního textu od srdce. Tato karta slouží jako přidaná hodnota šperku a můžete si ji i vystavit. Karta je ve třech různých barevných variantách, stejně tak jako balení moderní minimalistické obálky.

Přispěj na dobrou věc

Mým záměrem bylo vždy něco hodnotného a pro mě osobně důležitého podporovat. S touto vizí se to doslova nabízelo.
Zakoupením každého šperku přispějete 20 korun na provoz lesních školek Sýkorka a Medlánka, kterou zastřešuje nezisková organizace Frank Bold Kids a které založila moje sestra. Sýkorka v Brně byla vůbec jedna z prvních v České republice. A dokonce i sám Jaroslav Dušek z představení Čtyři dohody na tuto školku přispíval.

Lesní školky mají pro mě speciální kouzlo, dokonce i partner se zde podílel na sportovních aktivitách pro děti. Když jsem viděla ty špinavé děti, jak chrochtají blahem a jak se chovají krásně k přírodě, vrátily se mi moje vzpomínky z dětství, jak jsem byla skromná a šťastná, jedla z ešusu a vůbec mi nevadilo, že tam je jehličí nebo že si opékám “pouze” rohlík. Já ten venek milovala a žila jsem tady a teď a měla krásné zážitky. V klasické školce jsem bohužel trpěla. A pokud máte děti takové živelné, jak jsem byla já, jistě mi rozumíte, o čem je tu řeč.

Ráda mám nové a různé možnosti. Systém, který tu funguje snad již od doby Marie Terezie potřebuje trošku provětrat a obnovit.
Děti si sami říkají o změnu zažitého. A my takto můžeme podpořit individualitu a originalitu každého dítěte. Rozvíjet jejich potenciál a to, co je baví a je jim přirozené. Když jsem sama měla možnost být s dětmi v lesní školce, nevěřila jsem vlastním očím, co se za ten jeden den naučily. Jak si každý mohl vybrat, co bude dělat a každý se zabavil a naučil praktické věci v souladu s jeho potřebami a zároveň i připraveným programem. A to se tu veřejně přiznám, že jsem ze začátku taky byla taková skeptická, oni se ušpiní, oni tam jen lítají, bude jim zima, co počasí atd..To jsem ani sestře neřekla :D.

Vzhledem k tomu, že lesní školky fungují především z dotací a mají stále těžké podmínky ve státě, pro mě jednoznačná volba. To, co mi sestra vypráví, se nestačím ani divit, co vše se od nich požaduje a jak je těžké získat sponzory. Mám z toho radost, že já se mohu aspoň málem podílet a být prostředníkem k pomoci pro dobrou, užitečnou a velmi potřebnou věc pro naše děti a naši budoucnost. Děkuji i vám všem, kteří zakoupením šperků s duší takto přispějí.

Podpořit sami sebe a najít tu pravou svobodu můžete také stažením meditace zdarma Pozvánka ke svobodě, která je koncipována trošku jinak, speciálně pro vás, návštěvníky tohoto webu.


Žádné komentáře

Poděl se o své pocity

You don't have permission to register